Kodėl verta rinktis veiklos nuomos paslaugas

Konsultuojame ir
rekomenduojame

Konsultuojame ir visais atvejais rekomenduojame jums patogiausią ir efektyviausią sprendimą. Siūlome itin lanksčias, su kiekvienu klientu individualiai derinamas paslaugos teikimo sąlygas (sutarties terminas, pradinis įnašas, automobilio išpirkimo kaina ir kt.).

Siūlome itin
palankias sąlygas

Siūlome palankesnes sąlygas nei daugelis mūsų konkurentų ar bankų. Klientus vertiname ne tik pagal finansinius rodiklius, todėl suteikiame galimybę naudotis paslauga įmonėms, priklausančioms finansinės rizikos grupei, taip pat - turinčioms ribotus išteklius ar netolygų pelną.

Gaunate mums suteiktas
privilegijas ir nuolaidas

Gaunate visas mums suteiktas privilegijas ir nuolaidas - automobilio įsigijimo kaina, nuolaida draudimui, padangoms bei techniniam aptarnavimui - tai leidžia pasiūlyti jums palankias nuomos sąlygas.

Gaunate naują, techiškai
tvarkingą transportą

Gaunate naują, techniškai tvarkingą ir geriausiai jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę. Visi automobiliai reguliariai aptarnaujami ir perleidžiami klientui tik tuomet, kai esame tikri, kad jų būklė - nepriekaištinga.

Veiklos nuomos mokestis –
įmonės sąnaudos

Kontroliuojate įmonės išlaidas - nuomos kainą bei mėnesines įmokas žinosite iš anksto, tad nėra jokių papildomų ir nenumatytų išlaidų.

Visada kontroliuojate
įmonės išlaidas

Nuoma gali būti nurašyta į įmonės veiklos išlaidas ir neįtakoja įmonės balanso.

Transporto parko priežiūra –
mūsų atsakomybė

Savo laiką skiriate tiesioginėms pareigoms vykdyti, transporto parko priežiūra - mūsų atsakomybė. Jums nereikės samdyti darbuotojų transporto priemonių priežiūrai, bei skirti laiko iškylantiems nesklandumams spręsti, neteks rūpintis automobilio eksploatacijos administravimu.

Norite gauti veiklos nuomos pasiūlymą ar reikia konsultacijos?