Sprendimai
sukuriantys vertę

Siūlome platų papildomų paslaugų pasirinkimą. Galite rinktis tik kai kurias,
jums aktualias, arba visas mūsų siūlomas paslaugas.

Pagalba kelyje visą parą

Klientams skirtas pagalbos telefonas veikia 24 val. parą, konsultuojame visais klausimais ir, prireikus, suteikiame praktinę pagalbą iškilus nesklandumams kelyje.

Transporto parko kontrolė

Administruojame sąskaitas, atliekame ridos kontrolę, saugome kiekvieno automobilio atsarginius raktus. Taip pat administruojame automobilio grąžinimo procedūrą, pirkimo atveju - visą automobilio pirkimo / pardavimo procesą.

Transporto parko priežiūra

Organizuojame reguliarų techninį aptarnavimą, apskaičiuojame jo kaštus ir iš anksto pranešame klientams, įvertiname normalų nusidėvėjimą ir jo kaštus, reguliariai atliekame transporto priemonės būklės patikrinimą.

Technikinė apžiūra

Pasirūpiname, kad ji būtų atlikta laiku: artėjant terminui, informuojame klientą ir organizuojame techninę apžiūrą. Jūsų pageidavimu, kaštai gali įtraukiami į mėnesio nuomos sumą arba padengiami atskirai.

Transporto plovimas / valymas

Jums iš anksto pareiškus pageidavimą, organizuojame automobilio plovimą / salono valymą.

Paėmimas ir pristatymas

Iš anksto sutarus dėl laiko, šią paslaugą suteikiame, kai reikia atlikti sutartyje numatytus automobilio priežiūros darbus (padangų keitimą, automobilio plovimą, techninę apžiūrą ir pan.).

Transporto padangos

Suteikiame žiemines ir vasarines padangos visam nuomos laikotarpiui, atėjus laikui, jas montuojame ir balansuojame. Padangas sandėliuojame ir atliekame jų techninės būklės kontrolę.

Transporto draudimas

Visi mūsų automobiliai draudžiami privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bei KASCO draudimu. Atliekame draudimų ir draudiminių įvykių priežiūrą bei valdymą.

Pakaitinis automobilis

Automobilio techninės apžiūros metu arba remonto atveju pasiūlysime jums kitą pakaitinį automobilį.

Kuro kortelių administravimas

Suteikiame klientui kuro kortelę, kurios sąskaitą sumokame mes, klientui pateikiame išsamią mėnesio ataskaitą.

Norite gauti veiklos nuomos pasiūlymą ar reikia konsultacijos?